Güvenik Ürünleri Kampanya Ses Sistemi Ürinlerine Göz Attın mı? Güvenik Ürünleri Kampanya Ses Sistemi Ürinlerine Göz Attın mı? Güvenik Ürünleri Kampanya Ses Sistemi Ürinlerine Göz Attın mı? Güvenik Ürünleri Kampanya Ses Sistemi Ürinlerine Göz Attın mı?

Elektrikli Isıtıcı Fan Portatif Elektrikli Isıtıcı 3000 Watt Taşınabilir AT1H

Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
   Renk Karışık Gönderilir.

Seramik ısı tabancasına 3000 W

Seramik ısıtma elemanının gücü 3 kW'dır. Bu, 25 m²'ye kadar bir garajı, ofisi veya yaşam alanını ısıtmak için yeterlidir. Tasarımın mekanik olarak

  

Cihazın silindirik gövdesi metalden yapılmıştır. Üretici, teslimatı istikrarlı hale getirerek güvenliği sağladı. Cihaz hafif ve küçük boyutludur, bu nedenle bir yerden diğerine taşınması kolaydır.

Endüstriyel tabancalar çoğu durumda depoları ve endüstriyel binaları, atölyeleri, hangarları, üsleri, pavyonları vb. ısıtmak için kullanılır. Bazı modellerde 30 kW'a ulaşan yüksek güç vardır. Bu tür ekipman, büyük odaları ısıtmak için tasarlanmıştır.

küçük bir konut veya ticari oda için mükemmeldir.  Bir ofiste ayaklarınızı ısıtmak, çalışma odasını, yatakhaneyi veya yatak odasını ısıtmak veya çalışma alanınıza sıcaklık getirmek için kullanın.  Elektrikli ısıtıcımız, iç mekan ısıtma çözümünüz olarak ısıyı sağlam bir çelik mahfaza içinde verimli bir şekilde dışarı doğru dağıtırken eşit bir sıcaklığı korumasını sağlayan bir PTC seramik ısıtma elemanına sahiptir.  Montaj gerekmez!  Hafif ve taşınabilir olacak şekilde tasarlanan bu basınçlı hava ısıtıcısı yalnızca 3 lbs'dir.  ve uzaydan uzaya kolay taşıma için yerleşik bir tutamağa sahiptir.  Sonbahar ve kış aylarında daha sıcak havalar için yalnızca fan ayarını ve kolay erişilen sıcaklık ve ünitenin üstündeki fan kadranları ile iki konforlu ısıtma

Yerleşik taşıma kolu ile tamamen monte edilmiş

Kontroller:

Daha sıcak havalarda kullanım için sıcaklık kadranları ve yalnızca fan ayarı ile Yarım ve Tam Güç ayarları

Malzeme:

PTC seramik ısıtma elemanlı toz boyalı kırmızı kaplamalı, çizilmeye ve paslanmaya karşı dayanıklı çelik gövde


Kullanmak:

İç mekan kullanımı içi


Diğer özellikler:

Çevre dostu, kokusuz ısıtma çözümü: gaz veya diğer yanıcı yakıtlar gerektirmez

 

ISI KONTROLÜ VE YALNIZCA FAN AYARLARI

, konfor düzeyinizi odanızın boyutuna göre uyarlamak için soğutma için yalnızca fan modu ve yarım güç (1500 W) ve tam güç (3000 W) ısıtma ayarları sunar.  

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...